Festivalis „Afrikos dienos“

Pastaruoju metu Lietuvoje kasmet yra organizuojama vis daugiau festivalių. Puikus viso to pavyzdys yra festivalis „Afrikos dienos. Tai festivalis, kurio metu jo dalyviai yra iš arčiau supažindinami su Afrikos žemyno šalimis, jų kultūra, tradicijomis, papročiais, kartu praplečiant žmonių akiratį ir suformuojant teisingą požiūrį į kitas pasaulio šalis, kurios galbūt kai kuriems kartais gali pasirodyti mažiau civilizuotos ar pernelyg nutolusios nuo europietiško mąstymo ir gyvenimo būdo. Festivalio metu yra rodomi įvairūs kino filmai, vyksta paskaitos, diskutuojama pačiais įvairiausiais klausimais, organizuojamos parodos, slemo vakaras ir kt. Tai yra labai puikus būdas į Afrikos šalis pažvelgti visiškai kitomis akimis ir visiškai kitu kampu. Todėl jei jūs šiuo metu svarstote, kaip galėtumėte paįvairinti savo laisvalaikį ir ką jums vertėtų pamatyti, festivalis „Afrikos dienos“ yra būtent tai, ko jūs ieškote.

Žinoma, tai tikrai nėra vienintelis festivalis, kuris yra organizuojamas mūsų šalyje. Kaip jau buvo minėta, kasmet festivalių skaičius Lietuvoje didėja, todėl galima aplankyti ir ne vieną festivalį, skirtą kitoms pasaulio šalims, pvz., Japonijai. Labai svarbu, kad tokių festivalių metu žmonės sužino gerokai daugiau naudingos ir galbūt jiems iki tol niekuomet negirdėtos informacijos apie konkrečias užsienio šalis, jose gyvenančius žmones, jų istoriją ir papročius. Tai leidžia lengviau priartėti ir prisiliesti prie to, kas įprastiniame mūsų gyvenime mums atrodo svetima ar apie ką mes apskritai nebūname linkę susimąstyti. Tai būdas pažinti. Tai būdas praplėsti savo akiratį. Tai būdas susipažinti ir labai smagiai praleisti savo laiką.

Todėl kiekvienas žmogus, kuris jau kurį laiką svarsto, kokie sprendimai galėtų paįvairinti jo kasdienybę ir leistų pasimėgauti kiekviena laisvo laiko akimirka, turėtų pasidomėti tokiais festivaliais kaip jau minėtos „Afrikos dienos“. Jei norite apie tai sužinoti daugiau, tiesiog pasinaudokite internetu ir galėsite iš arčiau susipažinti su anksčiau vykusių festivalių programa, dalyvių atsiliepimais, kartu pamatyti nuotraukas, filmuotą medžiagą ir rasti dar daug kitos naudingos informacijos, kuri jums padėtų lengviau apsispręsti ar verta apsilankyti tokiame festivalyje šiais metais.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *